Sizin ve markanızın hizmetindeyiz.

Bastırt, girişimcilerin fikirlerini markalara ve ürünlere dönüştürmelerine yardımcı olan bir talep üzerine baskı ve yönetim şirketidir. İster online olarak kendi markanızı yaratın, ister kişiselleştirilmiş bir tişört hediye edin, bunu yapmanıza yardımcı olabiliriz. Biri (siz veya müşteriniz) bir ürün satın aldığında, siparişi alır, işleme koyar ve göndeririz.

Amacımız, büyümeye devam etmenize yardımcı olmaktır.

İtibarınızı bize emanet edi. Güvenebileceğiniz kalitede ürünler sunuyoruz. İşimiz, fikirlerinizi kalıcı ve önemli bir iz bırakan ürünlere dönüştürmektir.

Sürekli iyileştirme

Sürdürülebilir bir şekilde büyümek ve başarıya ulaşmak için fırsatlar olduğunu biliyoruz. Siparişler talep üzerine yazdırıldığında, çöplüklerde daha az artık envanter kalır. Niyetimiz, talep üzerine üretimin sınırlı kaynaklara ve sonsuz fikirlere sahip insanlara sahip bir gezegende norm haline gelmesidir.

Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, tüm fikirler gerçekleşebilir.

Katkıda bulunmanız gereken tek şey tutkunuzdur; Özel tasarım araçlarından siparişlerinizi yazdırmaya ve göndermeye kadar, çalışması için ihtiyacınız olan araçları parmaklarınızın ucuna getireceğiz.
Ekibimiz, tıpkı sizin gibi, yüksek motivasyona  ve dünyadaki tüm çalışma arzusuna sahip. 

Her şey Nasıl Başladı ? 

Bastırt’ı piyasaya sürmeden önce Coutoo (2018) adında bir giyim markası oluşturuldu. Bir süre kurucumuz evinin küçük bir odasında baskılı tişörtler, sweatshirtler ve hediyelik eşyalar basmaktaydı.

Talep arttıkça ve insanlar özel şeyler istemeye başladıkça bir atölye tutuldu ve daha çok çalışılarak talep karşılanmaya başlandı. Fakat istekler giyim markamızın dışında olmaya başlamıştı.

 

Müşterilerimiz tarafından daha fazla ve daha farklı ürünler istenmeye başlanmıştı. Fakat bu ürünleri karşılayacak, minimum seviyelerde baskı üretimi yapacak bir üretici yoktu. Bu noktada tıpkı kurucumuz gibi kendi markasını kurmak isteyen veya geliştirmek isteyenler için her şeyin otomatikleştirilebileceği bir sistem kurulması, özel ürünler ürettirip kullanmaktan hoşlananlar içinse istenilen talepleri karşılamak gerekliydi. Ve bu talepler doğrultusunda Bastirt.com kuruldu. (2020)

Çevrimiçi bir işletmeyi yönetme deneyimimiz Bastırt’ı çalışır duruma getirmemize yardımcı oldu ve şimdi yardım etmek için buradayız.

 

Bastırt, markanızı kurmanıza yardımcı olur.

Ürünlerimizi kendi tasarımlarınızla birleştirerek yeni ürünler oluşturabilir ve oluşturduğunuz ürünleri sitemiz üzerinden veya başka platformlar üzerinden satabilirsiniz.  Ürün oluşturmanıza yardımcı olmak için Bastırt Tasarım Aracı’mızı kullanabilirsiniz.

Bastırt Neden En İyi Seçeneğinizdir ?

Genel yönetim

Hızlı taşıma sürelerinin ve iyi nakliye oranlarının keyfini çıkarın. Müşterilerinizin olduğu yerde baskı yapıyoruz ve en çok talep edilen nakliye acenteleriyle çalışıyoruz.

Kullanımı kolay tasarım araçları

Tasarım Oluşturucu ile benzersiz tasarımlar yaratın – çeşitli küçük resim, şekil, sembol arasından seçim yapın ve Pixabay gibi görsel kütüphane sitelerinden 80 milyondan fazla fotoğraf ve illüstrasyona erişin.

Minimum yok

Paradan tasarruf edin ve stokta asılı kalmayı önleyin: sattığınız ürünler yalnızca müşteriniz sipariş verdiğinde oluşturulur

İlk yatırım yok

Aylık taksitleri veya ilk yatırımları ödemek zorunda kalmayı unutun. Yalnızca bir sipariş aldığınızda taşıma ve nakliye ücreti alıyoruz.

Kişiselleştirilmiş marka imajınız

Tüm övgüleri siz alırsınız: Kişiselleştirilmiş etiketler, paketler ve çok daha fazlasıyla her şeyi markanızla birlikte yönetiyor ve gönderiyoruz.

Kaliteli Ürünler

 
İster uluslararası bir markanın lansmanını yapıyor olun, ister kendiniz ve arkadaşlarınız için özel ürünler sipariş ediyor olun, kaliteli ürünlerle etkileyin.