Online tasarım aracı

Bastirt.com, yaratıcı düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmek için özgürce tasarım yapabileceğiniz online bir araçtır. Amacımız, görsel düzenleme konusunda profesyonel bir deneyim sunmak ve kullanıcılarımızın tasarım yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Sanatsal ifadenize saygı duyuyoruz..

Bastirt.com’u tasarlarken, kullanımı kolay bir platform oluşturmayı hedefledik. Herkesin tasarım becerilerini keşfetmesini, projelerini hayata geçirmesini ve kendi dijital içeriklerini oluşturmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Sürekli iyileştirme

Logolar, afişler, broşürler, sosyal medya gönderileri, kartvizitler ve çok daha fazlası için tasarım şablonları ve özelleştirilebilir araçlar sunarak, projelerinizi kişiselleştirmenizi sağlıyoruz. Kütüphanemiz sürekli yenileniyor, güncelleniyor.

Gizliliğinize önem veriyoruz.

Bastirt.com olarak, kullanıcılarımızın gizlilik ve güvenliklerini ön planda tutuyoruz. Tüm kullanıcı bilgilerini gizli tutuyor ve hiçbir koşulda üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz. Tasarımlarınızı güvende tutmak ve sadece sizinle paylaşmak sizin sorumluluğunuzdadır

Her şey Nasıl Başladı ? 

Tasarım yapmak için önümüze çıkan engeller bizi bastırt.com u kurmaya itti. Pahalı uygulamalar, büyük dosyalar  artık bilgisayarımıza yük olmasın istedik. Tüm tasarımlarımızı tek bir bulut sistemde toplamayı hedefledik ve bunu neden insanlara açmayalım diye düşündük. Tasarım ekibimizin de kullandığı bastırt tasarım aracımızla tamamen ücretsiz bir şekilde kamu da yararlansın istedik ve ücretsiz bir tasarım aracı projesi gerçekleştirdik. İndirmek ve yazdırmak dahil her şey ücretsiz.

 

Artık istediğiniz taslakları kullanarak tamamen ücretsiz bir şekilde kapak fotoğrafları, şablonlar, kartvizitler, logolar, davetiyeler, çizelgeler, sosyal medya postları hazırlayabileceksiniz. 

 

Ayrıca tüm görsel boyutları kullandığınız kategoireye göre değişmekte ve tamamen platformlara uygun şekilde şablonlar oluşturulmakta. Örneğin bir Youtube kapak fotoğrafı mı yapacaksınız?  Boyutunu bilmenize dahi gerek yok, girin bastırta ve sadece Youtube Kapak fotoğrafı ürünümüzü bulun ve özelleştirin. İİndirdiğinizde tam da platformun istediği boyutlarda olduğunu göreceksiniz.

Çevrimiçi bir işletmeyi yönetme deneyimimiz Bastırt’ı çalışır duruma getirmemize yardımcı oldu ve şimdi yardım etmek için buradayız.

Bize katılın ve tasarımlarınızı hayata geçirin! Bastirt.com ile yaratıcılığınızı sınırlarınızı zorlayın ve dijital dünyada benzersiz bir iz bırakın.

 

Bastırt, markanızı kurmanıza yardımcı olur.

Bizler, tasarımı herkesin ulaşabileceği bir deneyim haline getirmeyi amaçlayan bir topluluğuz. Her kullanıcı için eşsiz bir deneyim sunarak, yaratıcılığınızı desteklemek ve projelerinizi hayata geçirmenizde size ilham vermek istiyoruz.

Bastırt Neden En İyi Seçeneğinizdir ?

Ücretsizdir ve Direkt Yazdırılabilir

Bastırt.com ücretsizdir, tamamen ücretsiz şekilde boş bir taslak açıp üzerine istediğiniz şeyi yazıp çizebilirsiniz. Ayrıca görselinizi site üzerinden direkt yazıcınıza gönderebilirsiniz. 

Kullanımı kolay tasarım araçları

Tasarım Oluşturucu ile benzersiz tasarımlar yaratın – çeşitli küçük resim, şekil, sembol arasından seçim yapın ve Pixabay gibi görsel kütüphane sitelerinden 80 milyondan fazla fotoğraf ve illüstrasyona erişin.

Minimum yok

Günlük limiit yok. İstediğiniz kadar tasarım yapabilir istediğiniz kadar indirebilir veya yazdırabilirsiniz.

Abonelik ücreti yok

Herhangi bir abonelik yok, çünkü sınırlama yok.

Kişiselleştirilmiş marka imajınız

Tüm gönderilerinizi, davetiyelerinizi, şirketinizle ilgili veya kişisel kullanımınız için gerekeni bastirt.com da bulabilir ve kendinize kurumsal bir kimlik oluşturabilrisiniz.

Yüksek Çözünürlükte Sınır Yok

 
Yüksek çözünürlükte indirmek için abone olmanız gerekmez,  Tüm üyelerimiz eşit şartlara sahiptir ve herkes yüksek çözünürlüklü tasarım indirebilir