Özet: Hizmetlerimizin ve web sitemizin kullanımıyla ilgili olarak sizinle Bastirt arasında bağlayıcı bir Sözleşme oluşturdukları için lütfen bu şartları çok dikkatli bir şekilde okuyun. Her Bölümün başında, belgede gezinmenize yardımcı olacak kısa bir özet bulacaksınız. Bu özetlerin tam metni değiştirmediğini veya temsil etmediğini unutmayın.

Aşağıdaki şartlar ve koşullar, siz (“siz” veya “sizin”) ile bastirt.com web sitesinin ( “Site”) ve Sitede veya Sitede sunulan hizmetler (Sitenin kullanımıyla birlikte ele alındığında, “Hizmetler”). Bastirt’a ve tüm yan kuruluşlarına ve bağlı şirketlerine topluca “Bastirt”, “biz”, “bizim”, “bize” vb. şeklinde atıfta bulunacağız. Bastirt, baskı ve teslim bileşeni. Basılı beyaz etiketli baskılar ve ürünleri (“Ürünler”) doğrudan size ve müşterilerinize (“Müşteriler”) gönderir.

Hizmetler, burada yer alan tüm hüküm ve koşulları değiştirmeden kabul etmenize bağlı olarak sunulmaktadır. Ayrıca Nakliye , İade Politikası , Gizlilik Politikası ve diğerleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere başka politikalarımız ve prosedürlerimiz de bulunmaktadır. Bu politikalar, Hizmetler için geçerli olan ve bu Sözleşmenin bir parçası olan ek hüküm ve koşulları içerir. SİTEYİ KULLANMANIZ, BU SÖZLEŞMEYİ KABUL VE ETKİLECEĞİNİZİ KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR. AYRICA, SİTEDEN ÜRÜN VEYA HİZMET SİPARİŞİ VERDİĞİNİZLE BU SÖZLEŞMEYİ KABUL EDER VE BAĞLI OLURSUNUZ.   Bu Sözleşmeyi kabul etmiyorsanız, Siteyi veya diğer Hizmetleri kullanmayın.  

Hizmetlerimizi yalnızca kişisel kullanımınız için kullanırsanız, bir “Kullanıcı” olarak kabul edilirsiniz. Hizmetlerimizi siparişleri yerine getirmek veya Ürünleri üçüncü taraflara (Müşteriler dahil) teslim etmek için kullanırsanız, bir “Tüccar” olarak kabul edilirsiniz.

KULLANICI VEYA SATICI OLURSANIZ, BU SÖZLEŞMENİN 18. BÖLÜMÜ, BU SÖZLEŞMEDEN KAYNAKLANAN VEYA BU SÖZLEŞMEYLE İLGİLİ TÜM ANLAŞMAZLIKLARIN (AŞAĞIDA TANIMLANDIĞI GİBİ), TÜM ANLAŞMAZLIKLARIN (AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDE), AYRICA, TAHKİMİYLE ÇÖZÜLMESİNİ GEREKTİRİR. AYRICA BÖLÜM 18’DE BELİRTİLMİŞTİR. İKAMET ETTİĞİNİZ ÜLKE AVRUPA EKONOMİK BÖLGESİNDE VEYA BİRLEŞİK KRALLIK’TA İSE BU, ABD’DE BASKILI OLARAK GERÇEKLEŞTİRMEK İSTEDİĞİNİZ HER TÜRLÜ EYLEM İÇİN GEÇERLİDİR.

1. Erişim ve Üyelik

Özet: Bastirt’ı kullanmak için belirli bir yasal yaşta olmanız gerekir ve hesabınızdan ve hizmetlerimizin kullanımından tamamen siz sorumlusunuz. Hizmet Şartlarımızı ihlal ederseniz veya kötü niyetle hareket ederseniz, hizmeti istediğimiz zaman değiştirebilir, iptal edebilir veya reddedebiliriz.

Bastirt’un tüm avantajlarından yararlanmak için hesabınızı kaydedebilir ve üye olabilirsiniz (“Üye”). Üyelik, Siteye kaydolmanızı gerektirir (gerekli tüm kişisel bilgileri doğru bir şekilde doldurmak dahil). E-postalar dahil olmak üzere pazarlama ve promosyon faaliyetlerinden vazgeçebilirsiniz. Üyeliğinizi dilediğiniz zaman Site üzerinden online olarak iptal ederek iptal edebilirsiniz. Kayıt işlemini tamamlamak için bir ad, soyad, e-posta adresi ve şifre girmelisiniz. Başka bir kullanıcının Bastirt hesabını o kullanıcının izni olmadan asla kullanamazsınız. Hesabınızda meydana gelen faaliyetlerden yalnızca siz sorumlusunuz ve hesap şifrenizi güvende tutmalısınız. Herhangi bir güvenlik ihlalini veya hesabınızın yetkisiz kullanımını derhal Bastirt’a bildirmelisiniz.

Bastirt, herhangi bir özelliğin veya içeriğin mevcudiyeti de dahil olmak üzere, ancak Bastirt’un halihazırda onaylamış olduğu Avrupa Ekonomik Alanı Kullanıcıları veya Birleşik Krallık için siparişleri etkilemeksizin, Hizmetleri, Ürünleri, ücretleri, ücretleri, koşulları istediği zaman değiştirebilir, askıya alabilir veya sonlandırabilir. Bastirt ayrıca belirli özelliklere ve Hizmetlere sınırlamalar getirebilir veya Kullanıcının herhangi bir bildirimde bulunmaksızın veya herhangi bir yükümlülük altına girmeksizin Hizmetlerin bir kısmına veya tamamına erişimini kısıtlayabilir. Bir bireyseniz (bir kuruluş veya kuruluş yerine), Bastirt’a en az 18 yaşında olduğunuzu onaylarsınız, ancak Japonya’da ikamet eden bir bireyseniz, Bastirt’a en az 20 yaşında olduğunuzu onaylarsınız. yaşında. Hizmetleri bir kuruluş veya kuruluş adına kullanıyorsanız, bu kuruluşu veya kuruluşu bu Sözleşmeye bağlamaya ve Hizmetleri kullanmaya yasal olarak yetkili ve izin sahibi olduğunuzu onaylarsınız. Yukarıda belirtilenlere bakılmaksızın, Hizmetleri seçiminiz ve kullanımınızla ilgili tüm sorumluluğu üstlenmeyi kabul etmektesiniz. Bu Sözleşme, yasaların yasakladığı yerlerde geçersizdir ve Hizmetlere erişim veya Hizmetler’i kullanma hakkı, bu tür yargı alanlarında iptal edilmiştir.

2. Değişiklikler

Özet: Şartlarımızı, hizmetlerimizi ve ücretlerimizi değiştirme hakkını saklı tutarız. Lütfen şartlarımızdaki değişiklikleri web sitemizdeki Politika güncellemeleri bölümünü kontrol ederek takip edin.

Bastirt, Avrupa Ekonomik Alanı Kullanıcılarına yönelik siparişleri veya Birleşik Krallık’ta bulunan ve Bastirt’un daha önceden teyit etmiş olduğu Kullanıcılara yönelik siparişleri etkilemeksizin, bu Sözleşmeyi ve şartlarını, ayrıca Hizmetlerimiz için ücretler ve diğer ücretleri değiştirme hakkını saklı tutar. , her zaman. Bu tür tüm değişiklikler, Basılı’nın Sitede yayınlamasından hemen sonra yürürlüğe girecektir. Bu tür tüm değişiklikleri gözden geçirmek ve bunlara aşina olmak sizin sorumluluğunuzdadır ve bu Sözleşmede yapılan herhangi bir değişiklikten haberdar olmak için Siteye her eriştiğinizde veya Siteyi her kullandığınızda bu Sözleşmenin şartlarını gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz. Sitedeki değişiklikleri Basılı olarak yayınladıktan sonra Sitenin ve diğer Hizmetlerin tarafınızca kullanılması, bu Sözleşmenin değiştirildiği şekliyle hüküm ve koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

3. İçerik

Özet: Bastirt fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve sizden de aynısını yapmanızı ister. Yüklediğiniz her şey size ait olacak ve bundan siz sorumlusunuz. Gönderdiğiniz içeriği yalnızca size hizmetlerimizi sunmak için kullanacağız. Gönderdiğiniz içerik için bir Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (DMCA) yayından kaldırma bildirimi alırsak, hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen içeriği kaldırabilir veya Bastirt web sitesine erişimi askıya alabiliriz.

Bastirt’ı kullanarak yayınladığınız, gönderdiğiniz, yüklediğiniz, teşhir ettiğiniz, sattığınız veya kullandığınız tüm içerikler (tüm bilgiler, resimler, resimler, veriler, metinler, fotoğraflar, grafikler, mesajlar ve diğer materyaller dahil, bundan sonra “İçerik” olarak anılacaktır). Hizmetlerimiz sizin içeriğinizdir. Bununla ilgili herhangi bir iddiada bulunmuyoruz. Buna Hizmetlerimizi kullanarak gönderdiğiniz her şey dahildir (İçeriğiniz, resimleriniz, mağaza adınız, müşteri incelemeleriniz, yorumlarınız, videolarınız, kullanıcı adlarınız vb.).

 1. İçeriğin Sorumluluğu. Hizmetlerde veya Hizmetler aracılığıyla yayınladığınız İçerikten yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu anlarsınız. Vermiş olduğunuz tüm siparişlerde bastirt aracılığıyla satılan, üretilen veya depolanan Ürünlerinizde yayınlamak veya kullanmak için gerekli tüm haklar dahil olmak üzere, İçeriğe ilişkin tüm gerekli haklara sahip olduğunuzu beyan etmiş sayılırsınız. Ayrıca İçeriği yayınlayarak veya İçeriği Bastirt tarafından satılan, üretilen veya depolanan Ürünlerinizde kullanarak herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmediğinizi beyan edersiniz.
 2. İçeriği Kullanma İzni. Bastirt, Hizmetlerimizi kullanarak yayınladığınız her türlü İçeriğin size ait kalacağını kabul eder. Bu, açık izniniz olmadan veya bu Sözleşmede aksi belirtilmedikçe İçeriğinizi asla kullanmayacağımız anlamına gelir.
 3. Verdiğiniz Haklar Basılı. İçeriğinizi göndererek, Bastirt’a İçeriğinizi kullanmak, görüntülemek, düzenlemek, değiştirmek, çoğaltmak, dağıtmak, depolamak ve türev çalışmalarını hazırlamak için münhasır olmayan, dünya çapında, telifsiz, geri alınamaz, alt lisanslanabilir, kalıcı bir lisans verirsiniz. Hizmetleri sağlamak ve Bastirt’ı ve/veya Bastirt mağazanızı veya genel olarak Hizmetleri, Hizmetler, üçüncü taraf web sitesi, reklam ortamı ve/veya sosyal medya dahil olmak üzere herhangi bir formatta ve herhangi bir kanal aracılığıyla tanıtmak. Bu lisansı bize verme haklarına sahip olduğunuzu kabul ve beyan edersiniz.
 4. Yetkisiz İçeriği Bildirme. Bastirt, fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve fikri mülkiyet yasalarına uyar. Hak ihlalinde bulunan içeriği Hizmetten/Hizmetlerden kaldırmak için uygun yasal prosedürleri izlemeyi taahhüt ediyoruz.
 5. Fikri mülkiyet. Bastirt, işinize saygı duyar ve sesinizi ve fikirlerinizi ifade etmeniz için size güç verir. Başkalarının çalışmalarına ve yaratıcı haklarına saygı göstermenizi rica ediyoruz. Bastirt’a gönderdiğiniz İçeriğin sahibi olmanız veya onu yayınlamak için açık yetkiye sahip olmanız gerekir. İçerik, tanıtım hakkı, ticari marka ve telif hakkı yasaları ile diğer tüm geçerli ulusal, eyalet ve federal yasalara uygun olmalıdır. Bunun için sizden herhangi bir belge talep edilmez. İçeriğin sahibinin siz olduğunu bu siteyi kullanarak siz kabul etmiş sayılırsınız. Doğacak bütün yasal yaptırımlar siteyi kullanarak hizmetimizi satın alana aittir. Bastırt sadece isteğe özel olarak çalışan bir baskı şirketidir. İstenilen içeriklerin fikri mülkiyet haklarını hizmeti kullanan kişi sorgulamalıdır. Bundan doğacak yasal yaptırımlar hizmetimizi kullanan kişi veya kurumlara aittir.
 6. Ticari Markalar ve Fikri Mülkiyetin İhlali. Hak ihlalinde bulunan içeriği Hizmetlerden kaldırmak için uygun yasal prosedürleri izlemeyi taahhüt ediyoruz. Bastirt, telif hakkı sahipleri tarafından eserlerini tanımlamak ve korumak için kullanılan standart teknik önlemlere uymaya ve bunlara müdahale etmemeye çalışacaktır. Bastirt, kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda aşağıdakilerden herhangi birini veya tümünü yapma hakkını saklı tutar: (i) Hizmetleri kullanımınızı derhal askıya almak; ve/veya (ii) başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal ettiği iddia edilen herhangi bir İçeriğinizi kaldırmak, engellemek ve bunlara erişimi devre dışı bırakmak. Fikri mülkiyet ihlali bildirimi aldığımızda ( burada bulunan form aracılığıyla)), Bastirt, hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen materyali kaldırarak, engelleyerek veya erişimi devre dışı bırakarak hızlı bir şekilde yanıt vermeye çalışır. Bastirt böyle bir bildirime yanıt olarak erişimi kaldırdığında, engellediğinde veya devre dışı bıraktığında, Bastirt ihlalde bulunduğu iddia edilen tarafla iletişim kurmak, bildirim ve kaldırma hakkında bilgi sağlamak ve telif hakkı ihlali iddiası durumunda karşı bildirim hakkında bilgi sağlamak için makul bir girişimde bulunur.
  1. DMCA İşbirliği: Bastirt’ın telif hakkı ihlali bildirimi ve İçerik kaldırma politikaları ve prosedürleri, Dijital Binyıl Telif Hakkı (DMCA) kapsamında hizmet sağlayıcıların gereksinimlerine ve yükümlülüklerine uymayı amaçlar. Hizmet sağlayıcıların DMCA kapsamındaki gereksinimlerinin ve yükümlülüklerinin değiştiği veya burada belirtilenden farklı olduğu ölçüde, Bastirt’un politikaları ve prosedürü, hizmet sağlayıcıların DMCA gereksinimleri ve yükümlülüklerine uygun olarak aynı şekilde değişebilir. DMCA prosedürü hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .
  1. Karşı DMCA Bildirimleri: Bastirt bir DMCA karşı bildirimi alırsa, Bastirt karşı bildirimin bir kopyasını asıl şikayet eden tarafa gönderir. Telif hakkı sahibi, ihlalde bulunduğu iddia edilen tarafa karşı bir mahkeme emri talep eden bir dava açmadıkça ve Bastirt’ı bu eylemden haberdar etmedikçe, kaldırılan, engellenen veya devre dışı bırakılan materyal, teslimattan 10-14 iş günü sonra değiştirilebilir veya erişim geri yüklenebilir. asıl şikayet eden tarafa karşı bildirim. Bir dava açılırsa, kaldırılan, engellenen veya devre dışı bırakılan İçerikler, tamamen Bastirt’ın takdirine bağlı olarak kaldırılmış, engellenmiş veya devre dışı bırakılmış olarak kalacaktır.
  1. Tekrar İhlal: Bastirt, tamamen kendi takdirine bağlı olarak Bastirt tarafından belirlendiği üzere, fikri mülkiyet ihlaline ilişkin tekrarlanan bildirimlere tabi olan Üyelerin hesap ayrıcalıklarını feshedebilir.
 7. Telif Hakkı ve Ticari Marka Sorumluluğu. Bu Sözleşmeyi kabul ederek ve Hizmetlerimizi kullanarak, yayınladığınız İçeriğin tüm haklarına (telif hakları dahil) sahip olduğunuzu veya sahibi değilseniz, Hizmetlerle bağlantılı olarak İçeriği kullanma ve çoğaltma iznine sahip olduğunuzu kabul ve beyan edersiniz. ve İçeriğinizi yayınlamak için gereken tüm haklara sahip olduğunuzu. Benzer şekilde, bu Sözleşmeyi kabul ederek ve Hizmetlerimizi kullanarak, yayınladığınız veya herhangi bir İçerikle bağlantılı olarak kullandığınız İçeriğe dahil edilen tüm telif haklarına, ticari markalara, hizmet markalarına, ticari takdim şekillerine ve ticari adlara sahip olduğunuzu veya bunları kullanma izinlerine sahip olduğunuzu kabul ve beyan edersiniz. ve bu Sözleşme kapsamında sağlanan Hizmetler.
 8. Uygunsuz, Yanlış veya Yanıltıcı İçerik. Bu sağduyulu olmalıdır, ancak Hizmetlerimize (yasal nedenlerle veya başka nedenlerle) gönderilmesini istemediğimiz belirli İçerik türleri vardır. Taciz edici, tehdit edici, karalayıcı, müstehcen, kaba, yasa dışı veya başka şekillerde saldırgan veya bu Sözleşmenin herhangi bir bölümünü ihlal eden herhangi bir içerik yayınlamayacağınızı kabul ediyorsunuz. Ayrıca, yanlış veya yanıltıcı olan veya Hizmetleri hileli veya aldatıcı bir şekilde kullanan hiçbir İçeriği yayınlamamayı da kabul etmektesiniz.

4. Hizmetlerin Kullanımı

Özet: Bastirt’ı kullanarak hizmetlerimizi şartlarımıza göre kullanmayı ve marka adımızın, ticari markamızın ve dijital öğelerimizin haklarına saygı göstermeyi kabul ediyorsunuz. Sizinle iletişim kurmamız gerekirse, size e-posta yoluyla ulaşacağız.

Bu Sözleşmeye ve özellikle aşağıdaki kısıtlamalara tabi olan Hizmetlerimizi, platformlarımızı ve entegrasyonlarımızı kullanmanız için size sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez ve geri alınabilir bir lisans veriyoruz:

 1. Hizmetlerimizi Kanunları İhlal Etmek İçin Kullanmayın.Hizmetleri kullanımınızla bağlantılı olarak herhangi bir yasayı ihlal etmeyeceğinizi kabul etmektesiniz. Bu, sizin veya Bastirt için geçerli olabilecek tüm yerel, eyalet, federal ve uluslararası yasaları içerir. Örneğin, mağazanızın gerektirebileceği tüm izinleri veya lisansları almak sizin sorumluluğunuzdadır; Bastirt’a, başka bir Bastirt kullanıcısına veya bir üçüncü tarafa karşı dolandırıcılık, hırsızlık, rekabete aykırı davranış, tehdit edici davranış veya diğer yasa dışı eylemlerde veya suçlarda bulunmamalısınız. Ayrıca ticari, finansal ve ekonomik yaptırımların hedefi olmadığınızı ve ABD Hazine Bakanlığı Yabancı Varlıkların Kontrol Ofisi (“OFAC”) tarafından tutulan listeler dahil olmak üzere yaptırımlarla ilgili bir listede yer almadığınızı da kabul ediyorsunuz. , Türkiye Dışişleri Bakanlığı, Türkiye Ticaret Bakanlığı, Ayrıca Bastirt’un Ürünlerini kapsamlı ambargo veya yaptırımların (Küba, İran, Suriye, Kuzey Kore ve Kırım bölgesi dahil) hedefi olan ülke veya bölgelere veya yaptırımların taraflarına ihraç etmeyeceğinizi, yeniden ihraç etmeyeceğinizi veya başka bir şekilde aktarmayacağınızı kabul ediyorsunuz. – yukarıda atıfta bulunulan ilgili listeler. Hizmetleri şu durumlarda kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz: (i) Bastirt’u, başka herhangi bir Yazdırılan Tarafı (aşağıda tanımlandığı gibi) veya başka herhangi bir kişi veya kuruluşu taklit etmek veya taklit etmeye çalışmak; veya (ii) reşit olmayanları uygunsuz içeriğe maruz bırakarak veya başka bir şekilde sömürmek, zarar vermek veya sömürmeye veya onlara zarar vermeye teşebbüs etmek amacıyla. Aşağıdakiler topluca “Baskı Tarafları” olarak anılır: (a) Basılı, (b) Bastirt’un yan kuruluşları, bağlı şirketleri ve ortak girişimleri ve (c) memurlar, müdürler, üyeler, yöneticiler, hissedarlar, aracılar,
 2. Sistemlerimize Zarar Vermeye Çalışmayın. Hizmetlerimize, örneğin platformlarımıza, üçüncü taraf hizmetlerine veya müşterilerimizin Ürünlerini tanıtmak için kullanabilecekleri diğer programlara veya sistemlere bir virüs veya başka bir zararlı bilgisayar kodu dağıtarak müdahale etmemeyi veya bozmaya çalışmamayı kabul edersiniz. Hizmetleri şu durumlarda kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz: (i) bu Sözleşmeye uymayan herhangi bir materyali göndermek, bilerek almak, yüklemek, indirmek, kullanmak veya yeniden kullanmak; veya (ii) herhangi birinin Hizmetleri kullanmasını veya bunlardan yararlanmasını kısıtlayan veya engelleyen ya da tarafımızca belirlendiği üzere, herhangi bir Yazdırılan Tarafa zarar verebilecek veya herhangi birini sorumluluğa maruz bırakabilecek başka herhangi bir davranışta bulunmak. Bastirt’un, tamamen Bastirt’un takdirine bağlı olarak, bu Sözleşmeye uygunluğu ve bütünlüğü sağlamak için platformlarımızı (sistemlerimizi) denetleme hakkını saklı tuttuğunu kabul edersiniz.
 3. Marka Yönergelerine uyun.Sağladığımız Ürünler veya Hizmetlerle bağlantılı olarak kullandığımız “Baskı” adı, ikonografimiz, ifadelerimiz, logolarımız ve tasarımlarımız Bastirt’ın ABD, Avrupa Birliği ve diğer tüm ülkelerdeki ticari markaları, hizmet markaları veya ticari takdim şeklidir, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak tescilli amaçlar için kullanılır. Bu Sözleşmede açıkça belirtilenler dışında, Bastirt size ticari markalarını, hizmet markalarını veya ticari takdim şeklini kullanma hakkı vermez. Bastirt tarafından sağlanan Hizmetler veya Ürünlerle bağlantılı olarak, Bastirt’un bu tür Hizmetleri veya Ürünleri sağladığını belirtebilirsiniz. Ürünlerimiz veya Hizmetlerimizle ilgili olarak ticari markalarımızdan herhangi birini kullanırsanız, o ticari markayı bize atfedilen bir beyan eklemelisiniz. Ticari markalarımızdan hiçbirini: (i) kendi ticari markalarınızın tamamı veya bir parçası olarak veya içinde; (ii) faaliyetlerle bağlantılı olarak, Bize ait olmayan Ürünler veya Hizmetler; (iii) kafa karıştırıcı, yanıltıcı veya aldatıcı olabilecek şekilde; veya (iv) bizi veya bilgilerimizi, Ürünlerimizi veya Hizmetlerimizi (Site dahil) küçük düşürecek şekilde. Bastirt, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu tür kötüye kullanılan ikonografileri, ifadeleri, logoları ve tasarımları derhal kaldırmanızı talep etme hakkını saklı tutar.
 4. Fikirlerini paylaş. Önerilerinizi ve fikirlerinizi seviyoruz! Deneyiminizi ve Hizmetlerimizi geliştirmemize yardımcı olabilirler. Bastirt’a gönderdiğiniz tüm istenmeyen fikirler veya diğer materyaller (Hizmetlerimiz aracılığıyla sattığınız veya depoladığınız İçerik veya Ürünler hariç) gizli olmadığı ve size ait olmadığı kabul edilir. Bu fikirleri ve materyalleri bize göndererek, bize bu fikirleri ve materyalleri herhangi bir amaçla, size herhangi bir tazminat ödemeden kullanmak ve yayınlamak için münhasır olmayan, dünya çapında, telifsiz, geri alınamaz, alt lisanslanabilir, daimi bir lisans veriyorsunuz. istediğin zaman.
 5. İletişim Yöntemleri. Bastirt size bazı yasal bilgileri yazılı olarak sağlayacaktır. Hizmetlerimizi kullanarak, bu bilgileri size nasıl sağladığımızı açıklayan iletişim yöntemlerimizi kabul etmiş olursunuz. Bu, size basılı kopyalar göndermek yerine (çevre için daha iyidir) size elektronik olarak (e-posta, vb. ile) bilgi gönderme hakkımızı saklı tuttuğumuz anlamına gelir.
  Kaliforniya Medeni Kanunu Bölüm 1789.3 uyarınca, Kaliforniya Eyaleti Kullanıcıları aşağıdaki özel tüketici hakları bildirimine hak kazanır:

  info@bastirt.com
 6. Dijital Öğeler. Sunduğumuz Ürünler ve/veya Hizmetler ile bağlantılı olarak oluşturulan dijital öğeler (modeller, şablonlar, resimler ve diğer tasarım varlıkları gibi) ve metinler ve bunların fikri mülkiyet hakları yalnızca Bastirt’a aittir. Dijital öğeler ve sonuçlar yalnızca Bastirt Ürünlerinin reklamı, tanıtımı, sunumu ve satışı ile bağlantılı olarak kullanılabilir ve başka amaçlarla veya diğer üreticilerin ürünleriyle birlikte kullanılamaz. Bastirt, Kullanıcılara herhangi bir Dijital Öğeyi değiştirme veya özelleştirme olanağı sağlıyorsa, bu Dijital Öğeleri değiştirmek için kullanılan İçeriğin fikri mülkiyet yasalarına ve Kabul Edilebilir İçerik yönergelerimize uygun olmasını sağlayacaksınız.

5. İçerik ve Hizmetler

Özet: Müşterilerinizle iletişim kurmaktan ve olabilecek her türlü iddiayı ele almaktan siz sorumlusunuz. Elimizden gelen en iyi hizmeti “olduğu gibi” sunuyoruz ve lütfen hatalar ve kesintiler olabileceğini unutmayın.

 1. Müşterilerinizin Sitelerimiz Aracılığıyla Satın Aldığı Ürünler. Bastirt’un İçeriğiniz, mağazalarınız veya Müşterinize sattığınız ürünler hakkında depolayabileceğimiz konusunda herhangi bir garanti veremeyeceğini ve vermediğini anlıyorsunuz. Müşterilerinizin satın aldığı bir Ürünle ilgili herhangi bir yasal iddia, Ürün satıcısı olarak doğrudan size karşı açılmalıdır. Bastirt’u, Hizmetlerimiz aracılığıyla sattığınız Ürünlerle ilgili herhangi bir iddiadan, Müşterilerinize karşı tarafınızdan yanlış beyan iddiaları veya Bastirt tarafından sizin için depolanan herhangi bir Ürününüzden kaynaklanan fiziksel yaralanma veya maddi hasar talepleri de dahil olmak üzere, tüm hak taleplerinden muaf olursunuz.  
 2. Eriştiğiniz İçerik. Müşterileriniz, Hizmetlerimizi kullanırken saldırgan veya uygunsuz buldukları materyallerle karşılaşabilir. Hizmetler aracılığıyla başkaları tarafından yayınlanan herhangi bir içerikle ilgili hiçbir beyanda bulunmayız. Bastirt, Hizmetler aracılığıyla eriştiğiniz başkaları tarafından yayınlanan içeriğin doğruluğundan, telif haklarına uygunluğundan, yasallığından veya dürüstlüğünden sorumlu değildir. Bizi bu içerikle ilgili tüm sorumluluklardan muaf tutuyorsunuz.
 3. Üçüncü Taraf Hizmetleri. Sitemizdeki mağazalarımız, sahibi olmadığımız veya kontrol etmediğimiz üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir (örneğin, Facebook, Twitter ve Pinterest’e bağlantılar). Ayrıca Hizmetlerimizden bazılarını kullanmak için (mobil uygulamalarımızı kullanmak için uyumlu bir mobil cihaz gibi) alt yüklenicilerimizden birinin veya diğer üçüncü tarafların bir ürününü veya hizmetini kullanmanız gerekebilir. Bu üçüncü taraf hizmetlerine eriştiğinizde, bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız. Üçüncü taraflar, kendi kullanım koşullarını kabul etmenizi isteyebilir. Bastirt bu anlaşmalara taraf değildir; bunlar yalnızca sizinle üçüncü kişi arasındadır. Bastirt’un bu üçüncü taraf hizmetlerini kullanmanızdan dolayı size karşı hiçbir şekilde sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz.
 4. Hizmetler. Bastirt, Hizmetlerimizi olabildiğince iyi hale getirmeye kendini adamıştır, ancak mükemmel değiliz ve bazen işler ters gidebilir. Aşağıdaki Bölüm 6’da Ürünlerle ilgili olarak sağlanan garantiler dışında, Hizmetlerimizin tüm kusurlarla ve herhangi bir garanti (açık veya zımni) olmaksızın “olduğu gibi” sağlandığını anlamaktasınız.YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN ÖLÇÜDE, İHLAL ETMEME, SATILABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ GARANTİ VEYA KOŞULLARINI, AYRICA IMPLI, C, IMPLI AŞAĞIDAKİ BÖLÜM 6’DA BELİRTİLEN ÜRÜNLERLE İLGİLİ GARANTİLER VEYA KOŞULLAR DIŞINDA HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TİCARET KULLANIMI VEYA TİCARET KULLANIMI. BAZI YETKİ ALANLARI ZIMNİ GARANTİLER VEYA KOŞULLARDA SINIRLAMALARA İZİN VERMEZ, BU NEDENLE YUKARIDAKİ SINIRLAMALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR. Şunları garanti etmiyoruz:
  1. Hizmetler, herhangi bir zamanda veya yerde güvenli veya kullanılabilir olacaktır – Bastirt, Sitemizin ve Hizmetlerimizin kullanımıyla bağlantılı herhangi bir gecikme, kesinti veya veri kaybından sorumlu olmayacaktır. Bastirt, Hizmetlerin başlangıçta yapılması amaçlanan yerde yürütülmesinin mümkün olmaması durumunda, Hizmetlerin başka yerlerde yürütülmesini sağlamak için çaba gösterecektir.
  1. Bastirt’un sorumlu olduğu tüm hatalar düzeltilecektir;
  1. Hizmetler her zaman virüslerden veya diğer zararlı materyallerden arınmış olacaktır; veya
  1. Hizmetleri kullanmanın sonuçları beklentilerinizi karşılayacaktır.
   Hizmetleri yalnızca riski size ait olmak üzere kullanırsınız.
 5. SORUMLULUK SINIRLARI. KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ EN ÖLÇÜDE, NE BASILI, ne de BAŞKA HİÇBİR BASILI TARAF, HERHANGİ BİR KAR VEYA GELİR KAYBI, DEĞER AZALTMASI VEYA HERHANGİ BİR SONUÇÇU, CİDDİ, DOĞRUDAN, İNCİ, DOĞRUDAN, DOLAYLI, İNCİ, DOLAYLI, İNCİ, HİZMETLERDEN VEYA BU SÖZLEŞMEDEN KAYNAKLANAN VEYA BU SÖZLEŞMEYLE İLGİLİ CEZAİ ZARARLAR, (I) YUKARIDAKİ ZARARLARDAN HERHANGİ BİRİNİN ÖNGÖRÜLEBİLİR OLSUN OLSUN, (II) GERÇEKLEŞTİRİLEN ZARARLARDAN HERHANGİ BİRİNİN OLASILIĞI HAKKINDA BİLGİ ALINMIŞ OLUP OLMADIĞINDAN (III, ) İDDİANIN DAYALI OLDUĞU YASAL VEYA HAKKI TEORİ (SÖZLEŞME, HAKSIZ YA DA BAŞKA BİR ŞEKİLDE) VE (IV) SİZİN VE/VEYA MÜŞTERİNİZİN HERHANGİ BİR ÖZEL DURUMLARI. BASILI TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜĞÜ HİÇBİR DURUMDA SİTE ÜZERİNDEN SATIN ALDIĞINIZ VEYA KULLANDIĞINIZ HİZMET İÇİN TARAFINIZCA ÖDEDİĞİNİZ GERÇEK MİKTARı AŞMAYACAKTIR. 

6. Ürünlerde Sınırlı Garanti

Özet: Lütfen bu bölümü çok dikkatli bir şekilde okuyun; Bastirt hizmetlerine ilişkin yükümlülüklerimizi ve sorumluluklarımızı kapsar. Siparişinizle ilgili bir sorununuz varsa, yeni bir ürün veya para iadesi almaya uygun olabilirsiniz, bu nedenle mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçin.

Avrupa Ekonomik Alanı’nda veya Birleşik Krallık’ta ikamet eden Kullanıcılar için geçerli değildir (bkz. Bölüm 7).

 1. Sınırlı Garanti . Bir Ürünün bir Kullanıcıya veya Satıcının Müşterisine teslimi sırasında, Ürünün maddi olarak kusurlu veya hasarlı olmayacağını garanti ediyoruz (“Sınırlı Garanti”). Brezilya’da ikamet eden müşteriler, herhangi bir nedenle siparişlerini 7 gün içinde iptal etme ve iade etme hakkına sahiptir.
 2. Bu Garantiyi Kimler Kullanabilir?   Bastirt, Sınırlı Garantiyi yalnızca Kullanıcılar ve Satıcılar için uzatır. Kullanıcı veya Satıcının Müşterisi bir Ürünü satarsa ​​veya başka bir şekilde devrederse, tüm Sınırlı Garanti kapsamı sona erer.
 3. Bu Garanti Neleri Kapsamıyor?   Bu Sınırlı Garanti, bir Üründe aşağıdakilerin neden olduğu herhangi bir hasarı veya kusuru kapsamaz: (a) siz veya üçüncü şahıslar; (b) Ürünün herhangi bir uygunsuz kullanımı (nakliye sırasında dahil), kullanımı veya depolanması; (c) herhangi bir Ürün talimatına uyulmaması; (d) Üründe yapılacak herhangi bir değişiklik; (e) Üründe herhangi bir yetkisiz onarım; veya (f) kazalar, yangın, sel, “Tanrı’nın eylemleri” veya makul kontrolümüz dışındaki diğer eylemler veya olaylar gibi herhangi bir dış neden; veya (g) Ürünün kullanımının kaybıyla ilgili herhangi bir masraf veya harcama veya bu Sınırlı Garanti kapsamında olmayan diğer masraf veya harcamalar. Bu Sınırlı Garanti, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan hiçbir ürünü, beden değişimlerini veya alıcının pişmanlığını kapsamaz.  

Son olarak, bu Sözleşmenin başka bir yerinde belirtildiği gibi, ne yazık ki web sitemizdeki resimlerdeki renklerin ve ayrıntıların bir Ürünü %100 doğru temsil ettiğini ve boyutların bazı durumlarda yaklaşık olabileceğini garanti edemeyiz. Buna göre, bu Sınırlı Garanti bu tür konuları kapsamaz.  

 1. Kapsama Süresi Nedir?   Bu sınırlı garanti, Ürünün Kullanıcıya veya İşyeri Müşterisine teslim edildiği tarihte başlar ve otuz (30) gün sürer (“Garanti Süresi”). Şüpheye mahal vermemek için Bastirt, bazı yargı bölgelerine göre Kullanıcının daha uzun bir Garanti Süresine sahip olabileceğini kabul eder.
 2. Bu Garanti Kapsamında Çözümleriniz Nelerdir?   Maddi olarak kusurlu veya hasarlı herhangi bir Ürünle ilgili olarak, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak: (a) bu Ürünü (veya Ürünün kusurlu veya hasarlı parçasını) ücretsiz olarak değiştireceğiz veya (b) ödenen satın alma fiyatını iade edeceğiz. Kusurlu veya hasarlı Ürünlere ilişkin nakliye ücretleri ile birlikte Kullanıcı veya Satıcı tarafından bize. 
 3. Garanti Hizmetini Nasıl Alabilirsiniz?   Bir Ürün’ün tesliminden hemen sonra, siz veya Müşteriniz (eğer bir Tüccar iseniz) Ürünü kontrol edeceksiniz. Bir Ürün maddi olarak kusurluysa (Baskıdaki herhangi bir hata dahil) veya teslim alındığında hasar gördüyse ya da yanlış Ürünü aldıysanız, bu Sınırlı Garanti kapsamında hizmet alabilmek için Garanti Süresi içinde bir talepte bulunmanız gerekir. İade Politikamıza uygun olarak . Bir Tüccar iseniz, Müşteriniz herhangi bir kusurlu veya hasarlı Ürün ile ilgili olarak ve herhangi bir yanlış Ürün teslimatı ile ilgili olarak sizinle iletişime geçmelidir.   
 4. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI.  BU BÖLÜM 6’DA AÇIKLANAN ÇÖZÜMLER, BU SINIRLI GARANTİ’NİN HERHANGİ BİR İHLALİNE KARŞI TEK VE YETERLİ ÇÖZÜMLERİNİZ (VE TÜM SORUMLULUĞUMUZ)DIR. KUSURLU VEYA HASARLI ÜRÜN SORUMLULUĞUMUZ HİÇBİR DURUMDA ÜRÜN İÇİN ALDIĞIMIZ GERÇEK MİKTARI AŞMAYACAKTIR VE HİÇBİR DURUMDA, KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, HİÇBİR ŞEKİLDE, HİÇBİR ZAMAN, VEYA ÜRÜNLERİMİZDEN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR DOLAYLI, ARIZİ, DOLAYLI, ÖZEL, ÖRNEK OLARAK, GELİŞTİRİLMİŞ YA DA CEZAİ HASARLAR VEYA KAYIPLAR İÇİN, (I) YUKARIDAKİ ZARARLARDAN HERHANGİ BİRİNİN (II) ÖNEMLİ OLARAK TAHMİN EDİLMEZSİNİZ, YUKARIDA BELİRTİLEN ZARARLARDAN HERHANGİ BİRİNE MÜDAHALE OLASILIĞI, (III) İDDİANIN DAYALI OLDUĞU HUKUKİ VEYA HAKKI TEORİ (SÖZLEŞME, HAKSIZ YA DA BAŞKA BİR ŞEKİLDE), VE (IV) SİZİN VE/VEYA MÜŞTERİNİZİN HERHANGİ BİR ÖZEL KOŞULLARI. BAZI YARGI ALANLARI ARIZİ VEYA NİHAİ HASARLARIN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR, BU NEDENLE YUKARIDAKİ SINIRLAMA VEYA HARİÇ TUTMA SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR. BU SINIRLI GARANTİ SİZE BELİRLİ YASAL HAKLAR VERMEKTEDİR VE YARGI BÖLGESİNDE DEĞİŞEN BAŞKA HAKLARINIZ DA OLABİLİR. SATILABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ VEYA SINIRLAMALAR DAHİL OLMAK ÜZERE ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ TÜM ZIMNİ GARANTİLERİN VEYA KOŞULLARIN SÜRE VE ÇÖZÜMLERİNİ SINIRLANDIRIYORUZ. BAZI YARGI BÖLGELERİ, ZIMNİ BİR GARANTİ VEYA KOŞULUN NE KADAR SÜRE OLDUĞUNA İLİŞKİN SINIRLAMALARA İZİN VERMEMEKTEDİR BU NEDENLE YUKARIDAKİ SINIRLAMA VEYA İSTİSNALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR. BU SINIRLI GARANTİ SİZE BELİRLİ YASAL HAKLAR VERMEKTEDİR VE YARGI BÖLGESİNDE DEĞİŞEN BAŞKA HAKLARINIZ DA OLABİLİR. SATILABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ VEYA SINIRLAMALAR DAHİL OLMAK ÜZERE ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ TÜM ZIMNİ GARANTİLERİN VEYA KOŞULLARIN SÜRE VE ÇÖZÜMLERİNİ SINIRLANDIRIYORUZ. BAZI YARGI BÖLGELERİ, ZIMNİ BİR GARANTİ VEYA KOŞULUN NE KADAR SÜRE OLDUĞUNA İLİŞKİN SINIRLAMALARA İZİN VERMEMEKTEDİR BU NEDENLE YUKARIDAKİ SINIRLAMA VEYA İSTİSNALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR. BU SINIRLI GARANTİ SİZE BELİRLİ YASAL HAKLAR VERMEKTEDİR VE YARGI BÖLGESİNDE DEĞİŞEN BAŞKA HAKLARINIZ DA OLABİLİR. SATILABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ VEYA SINIRLAMALAR DAHİL OLMAK ÜZERE ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ TÜM ZIMNİ GARANTİLERİN VEYA KOŞULLARIN SÜRE VE ÇÖZÜMLERİNİ SINIRLANDIRIYORUZ. BAZI YARGI BÖLGELERİ, ZIMNİ BİR GARANTİ VEYA KOŞULUN NE KADAR SÜRE OLDUĞUNA İLİŞKİN SINIRLAMALARA İZİN VERMEMEKTEDİR GARANTİ SÜRESİ İÇİN SATILABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ VEYA KOŞULLARI SINIRLAMA OLMAKSIZIN DAHİLDİR. BAZI YARGI BÖLGELERİ, ZIMNİ BİR GARANTİ VEYA KOŞULUN NE KADAR SÜRE OLDUĞUNA İLİŞKİN SINIRLAMALARA İZİN VERMEMEKTEDİR GARANTİ SÜRESİ İÇİN SATILABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ VEYA KOŞULLARI SINIRLAMA OLMAKSIZIN DAHİLDİR. BAZI YARGI BÖLGELERİ, ZIMNİ BİR GARANTİ VEYA KOŞULUN NE KADAR SÜRE OLDUĞUNA İLİŞKİN SINIRLAMALARA İZİN VERMEMEKTEDİRSÜRER, BU NEDENLE YUKARIDAKİ SINIRLAMA SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

7. Uygunsuzluk durumunda haklarınız

Özet: Avrupa Ekonomik Alanı’nda veya Birleşik Krallık’ta ikamet ediyorsanız, siparişinizle ilgili bir sorun olması durumunda neler yapabileceğinize ilişkin bilgileri burada bulabilirsiniz.

Avrupa Ekonomik Alanı’nda veya Birleşik Krallık’ta ikamet eden bir Kullanıcıysanız, ürünlerimizin satışı için 1999/44/EC sayılı tüketici satışları ve garantilerine ilişkin Direktif veya benzer tüketici sözleşmeleri düzenlemeleri tarafından belirlenen yasal garantiler geçerlidir. Sonuç olarak, yasaların öngördüğü sınırlar dahilinde ürünleri ücretsiz olarak tamir ettirme (veya değiştirme) veya yukarıdaki çözüm yollarından birinin başarısız olması durumunda ürünün fiyatında uygun bir indirim yapma hakkınız vardır. ürünler veya sözleşme iptal edildi. Bu madde kapsamında onarılacak veya değiştirilecek ürünün iadesine ilişkin teslimat masrafları ve ayrıca onarılan veya değiştirilen ürünün size teslimi ile ilgili masraflar Bastirt tarafından karşılanacaktır.

Size tedarik ettiğimiz Ürünler: (1) sizin spesifikasyonunuza göre yapılır ve tasarımlarınızla açıkça kişiselleştirilir; ve ayrıca (2) sağlığın korunması veya hijyen nedenleriyle veya her ikisi için de mühürlenebilir. Bu nedenle, İade Politikamızda belirtildiği gibi siparişinizi iptal etme veya fikrinizi değiştirme hakkınız yoktur .

8. Site üyelerinin ve ziyaretçilerinin sorumluluğu

Özet: Bastirt hizmetlerini kullanırken, politikalarımıza uymak sizin sorumluluğunuzdadır. Politikalarımızı ihlal ederseniz, hizmetlerimize erişiminizi kısıtlayabilir veya hatta sonlandırabiliriz.

Bu Sözleşmenin veya diğer kuralların ihlali, Bastirt hesabınızın feshedilmesine neden olacaktır.

Bastirt ve görevlendirdiği kişiler, Hizmetler aracılığıyla sunulan herhangi bir İçeriği önceden tarama, reddetme veya kaldırma konusunda kendi takdirine bağlı olarak (ancak yükümlülüğe değil) sahip olacaktır. Yukarıda belirtilenleri sınırlandırmaksızın, Bastirt ve görevlendirdiği kişiler herhangi bir İçeriği kaldırma, engelleme ve devre dışı bırakma hakkına sahip olacaktır. Bu İçeriğin doğruluğuna, eksiksizliğine veya kullanışlılığına güvenmek de dahil olmak üzere, herhangi bir İçeriğin kullanımıyla ilgili tüm riskleri değerlendirmeniz ve yasaların izin verdiği ölçüde üstlenmeniz gerektiğini kabul edersiniz. Bu bağlamda, Bastirt işbirlikleri, gönderiler ve Bastirt Hizmetlerinin diğer tüm bölümlerindeki bilgiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Bastirt tarafından oluşturulan veya Bastirt’a gönderilen hiçbir İçeriğe güvenemeyeceğinizi kabul etmektesiniz.

Diğer çözüm yollarını sınırlamadan, Hizmetlerimizi ve hesabınızı sınırlayabilir, askıya alabilir veya sonlandırabilir, Sitemize erişimi yasaklayabilir, barındırılan İçeriği geciktirebilir, kaldırabilir, engelleyebilir veya devre dışı bırakabiliriz ve düşündüğümüz takdirde sizi Siteden uzak tutmak için teknik ve yasal adımlar atabiliriz. sorun yarattığınızı, olası yasal yükümlülüklere neden olduğunuzu, bu Sözleşmeyi ihlal ettiğinizi veya politikalarımızın lafzı veya ruhuna aykırı hareket ettiğinizi. Ayrıca, onaylanmamış hesapları veya uzun süre etkin olmayan hesapları iptal etme hakkını saklı tutarız. Bastirt’a doğru ve gerçek bilgileri sağlamaktan sorumlusunuz (Kullanıcı iseniz adınız ve soyadınız veya bir Tüccar iseniz perakende fiyatı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere). Bastirt’a yanlış veya yanlış bilgiler verdiyseniz,

9. Ödemeler ve ücretler

Özet: Bastirt hizmetleri için ödeme yapmak için, kullanma yetkiniz olan geçerli bir ödeme yöntemine (örneğin bir kredi kartı, PayPal) ihtiyacınız vardır. Tüm ücretler ödeme yönteminizden tahsil edilecektir. Politikalarımıza uygun olmayan iadeler için herhangi bir ters ibraz ücretini bize geri ödemeniz gerekebileceğini unutmayın.

Basılı Ürünler ve/veya Hizmetlerle ilişkili gelecekteki tüm siparişler ve ücretler için kullanmak üzere fatura bilgilerinizi kaydetmeyi seçebilirsiniz. Böyle bir durumda, bu bilgilerin üçüncü şahıs PCI DSS uyumlu hizmet sağlayıcılar tarafından saklanacağını ve işleneceğini de kabul etmektesiniz.

Ücretli bir Ürün sipariş ettiğinizde veya bir Hizmeti kullandığınızda, siparişin verildiği tarihte geçerli olan ücretleri ödersiniz ve ödemeyi kabul edersiniz. Ücretlerimizi zaman zaman değiştirebiliriz (örneğin, tatil indirimlerimiz olduğunda, size baz ürün fiyatlarında indirim teklif ettiğimizde vb.). Ürünler ve Hizmetler için ücretler (varsa ve uygunsa) ve ilgili teslimat maliyetleri, bir sipariş verdiğinizde veya Hizmet için ödeme yaptığınızda Sitede belirtilecektir. Promosyon etkinlikleri veya yeni Hizmetler için Hizmetlerimizin ücretlerini geçici olarak değiştirmeyi seçebiliriz ve bu değişiklikler, geçici promosyon etkinliğini veya yeni Hizmeti Sitede yayınladığımızda veya sizi bireysel olarak bilgilendirdiğimizde geçerli olur. Satış, işleme koyulmak üzere gönderilecek ve onayladığınız anda sizden ücret alınacaktır. Daha sonra bizden bir e-posta alabilirsiniz.

Site üzerinden bir sipariş vermekle, teklif edilen ödeme araçlarını yasal olarak kullanma hakkına sahip olduğunuzu ve kartla ödeme yapılması durumunda, kartın geçerli olması için kart sahibi olduğunuzu veya kart sahibinin açık iznine sahip olduğunuzu teyit etmektesiniz. Ödeme. Bir ödeme yönteminin yetkisiz kullanımı durumunda, bu tür yetkisiz kullanımdan kaynaklanan zararlardan şahsen sorumlu olacaksınız ve Bastirt’a tazmin edeceksiniz.  

Ödeme yöntemleriyle ilgili olarak, (i) bize sağladığınız fatura bilgilerinin doğru, doğru ve eksiksiz olduğunu ve (ii) bilginiz dahilinde, tarafınızca yapılan ödemelerin finans kurumunuz tarafından karşılanacağını Bastirt’a beyan edersiniz. (kredi kartı şirketi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) veya ödeme hizmeti sağlayıcısı.

Siz veya Müşteriniz, iade politikalarımıza (burada açıklananlar ) uymayan herhangi bir iade yaparsa, yerine getirme maliyetleri ve ters ibraz işleme ücretlerinden (ters ibraz başına 15 USD’ye kadar) oluşan kayıplarını Bastirt’a tazmin edeceksiniz. 

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir nedenle herhangi bir nedenle bir işlemi işlemeyi reddedebilir veya herhangi bir zamanda herhangi birine Hizmet vermeyi reddedebiliriz. İşleme başladıktan sonra herhangi bir işlemi reddetme veya askıya alma nedeniyle size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

Aksi belirtilmedikçe, tüm ücretlerin ve ödemelerin fiyatlandırılacağı Sitede mevcut seçeneklerden para birimini seçebilirsiniz. Sitemiz ve Hizmetlerimizle ilgili tüm ücretleri, ödemeleri ve geçerli vergileri ödemekten siz sorumlusunuz. Siparişinizi aldıktan sonra, bizden sipariş edilen Ürünlerin ayrıntılarını ve açıklamasını içeren bir e-posta alabilirsiniz. Toplam fiyat artı vergiler ve teslimat tutarının tamamı Ürünlerinizin gönderilmesinden önce ödenmelidir.

Bastirt, tamamen kendi takdirine bağlı olarak size çeşitli indirimler sunabilir, ayrıca bunları herhangi bir zamanda değiştirebilir, askıya alabilir veya durdurabilir. Mevcut indirimler hakkında daha fazla bilgiyi Sitede, pazarlama ve promosyon e-postalarında veya Bastirt’un kullanabileceği veya katılabileceği diğer kanallar veya etkinlikler aracılığıyla bulabilirsiniz.

10. Vergiler

Özet: Size aksini bildirmedikçe, geçerli vergileri yerel vergi dairenize ödemekle sorumlusunuz.

Aşağıda belirtilen sınırlı koşulların yanı sıra, satış vergileri, KDV, GST ve diğerleri gibi ancak bunlarla sınırlı olmayan tüm geçerli vergilerden ve Ürünlerle ilişkili vergilerden (varsa ve geçerliyse) sorumlusunuz (ve bunları tahsil edeceksiniz).

ABD’deki bazı eyaletlerde ve ülkelerde, Bastirt ilgili vergileri satıcı olarak sizden tahsil edebilir ve bunu ilgili vergi dairesine (geçerliyse ve uygunsa) ödeyebilir.

Bazı durumlarda, Yeniden Satış sertifikası, KDV Numarası veya ABN gibi geçerli bir muafiyet sertifikası sağlamanız gerekir.

11. Nakliye

Özet: Bir sipariş verdikten sonra, artık sipariş ayrıntılarını düzenleyemeyebilir veya iptal edemeyebilirsiniz. Siparişinizin kargoya verilmesiyle ilgili bir sorununuz varsa, teslimat veya tahmini teslimat tarihinden itibaren 30 gün içinde bizimle iletişime geçin. Bazı durumlarda, doğrudan nakliye şirketiyle iletişime geçmeniz gerekebilir.

Siparişinizi onayladıktan sonra düzenlemeniz veya iptal etmeniz mümkün olmayabilir. Bazı parametreleri, Müşteri adreslerini vb. değiştirmek isterseniz, lütfen hesabınızda böyle bir seçeneğin olup olmadığını kontrol edin. Siparişinizde bu tür değişiklikler yapmak zorunda değiliz, ancak duruma göre elimizden gelenin en iyisini yapacağız. 

Ürünlerin kaybolması, hasar görmesi ve mülkiyeti, nakliyeciye teslim edildiğinde size geçer. Taşıyıcı takibinin Ürünün teslim edildiğini göstermesi durumunda, kayıp bir gönderi için bir taşıyıcıya herhangi bir talepte bulunmak (Kullanıcı iseniz) veya Müşterinizin (Tüccar iseniz) sorumluluğunda olacaktır. Böyle bir durumda Bastirt herhangi bir geri ödeme yapmayacak ve Ürünü yeniden göndermeyecektir. Avrupa Ekonomik Alanı’ndaki veya Birleşik Krallık’taki Kullanıcılar için, Ürünlerin kaybolması, zarar görmesi ve mülkiyet hakkı riski, siz veya belirttiğiniz bir üçüncü taraf Ürünler’in fiziksel mülkiyetini edindiğinizde size geçecektir.

Taşıyıcı takibi, bir Ürünün taşıma sırasında kaybolduğunu belirtirse, siz veya Müşteriniz, Bastirt’un İade Politikasına uygun olarak kaybolan Ürünün değiştirilmesi (veya Üyenin hesabına alacak) için yazılı bir talepte bulunabilir . Nakliye sırasında kaybolan Ürünler için tüm talepler, tahmini teslimat tarihinden sonra en geç 30 gün içinde sunulmalıdır. Bu tür tüm iddialar Bastirt soruşturmasına ve tamamen takdirine tabidir.

12. Ürünlerin açıklaması

Özet: Ürün geliştirme sürecimizi elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, ancak web sitemizdeki ürün temsillerinin %100 doğru olacağını veya üretim aşamasının zararla sonuçlanmayacağını garanti edemeyiz. Gönderiminizi hızlandırmak için, ürünlerinizden herhangi birinin stokta kalmaması durumunda size ürün alternatifleri de sunuyoruz.

Ürünlerimizin birçok bileşen parçası standart olmakla birlikte, satın alınabilecek tüm Ürünler Sitemizdeki kendi sayfalarında açıklanmaktadır. Tasarımcılar, sanatçılar veya fotoğrafçılar tarafından sağlanan fotoğraf ve kopya noktaları aracılığıyla her tasarımı mümkün olduğunca doğru bir şekilde temsil etmeye çalışıyoruz.

Sürekli Ürün geliştirme politikamız var, böylece size en iyi tasarım ve en iyi performans olarak düşündüğümüz şeyi sunabiliriz ve bu nedenle Ürünlerin özelliklerini, fiyatlarını, ambalajlarını ve ilgili herhangi bir Hizmeti herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız, ön ihbarsız. Sipariş vermeden önce sizi Ürün açıklamasına ve tasarımına yakından bakmaya davet ediyoruz.

Size en iyi resimleri ve açıklamaları sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ancak ne yazık ki web sitesi resimlerindeki renklerin ve ayrıntıların ürünün %100 doğru temsili olduğunu garanti edemeyiz ve boyutların bazı durumlarda yaklaşık olabileceğini garanti edemeyiz.

Bazen üretim sürecinde Ürünler zarar görebilir. Açıkçası, size (Müşterilerinize) bilerek hasarlı ürünler göndermeyeceğiz, ancak bu hasarlı ürünler yine de hayır amaçlı kullanılabilir. Bastirt, tam veya kısmi tasarımlı tüm hasarlı ürünleri hayır kurumuna bağışlama hakkını saklı tutar ve burada bağışlanan hasarlı Ürünlerle ilgili telif ücreti veya diğer ücretleri alma hakkınızdan feragat edersiniz.

Satıcının sipariş ettiği bir Ürün stokta kalmazsa ve Satıcı mağaza ayarlarında Ürün alternatiflerini devre dışı bırakmamışsa, Ürün, Bastirt’un kendi takdirine bağlı olarak ve herhangi bir açık bildirimde bulunmaksızın, sipariş vermek için en uygun Ürün alternatifi ile değiştirilebilir. Karşılaştırılabilir bir ikame bulamadığımız sürece teslimat gecikmelerinden kaçının, bu durumda Satıcının orijinal Ürün’ün yeniden stoklanmasını beklemesi gerekir. Ürün alternatifi, değiştirilen orijinal Üründen daha pahalıysa, Bastirt, Satıcının Ürün siparişi için ödediği fiyatı alacaktır. Orijinal Üründen daha düşük maliyetli Ürün alternatifleri için aradaki farkı size iade edeceğiz. Alternatif Ürünlerden çıkmak isterseniz, mağaza ayarlarından değiştirebilirsiniz.Satıcı, Ürün alternatifi ile değiştirilen Ürün hakkında Satıcı Müşterilerini bilgilendirmekten yalnızca Satıcı sorumludur.

13. Ürünlerin satın alınması

Özet: Siparişlerinizin mümkün olduğunca çabuk ulaştığından emin olmak için lütfen ödeme sırasında doğru sipariş ayrıntılarını gönderdiğinizden emin olun. Teslimat bilgilerindeki yazım hataları nedeniyle kaçırılan teslimatlar için Bastirt sorumluluk kabul etmez.

Siparişiniz, geçerli ücreti ve/veya kabul ettiğimiz ve aldığımız diğer ücretleri ödediğiniz bir Ürün satın almaktır. Aynı siparişte yer alan ve kabul etmediğimiz herhangi bir Ürün, bu sözleşmenin bir parçasını oluşturmaz. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir siparişi kabul etmemeyi seçebiliriz.

Siparişler yalnızca Site üzerinden verilir ve alınır. Bizden sipariş vermeden önce, Ürünleri tam olarak alıp almadığınızı kontrol etmek ve belirlemek sizin sorumluluğunuzdadır. Ürünlerin başarılı bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için alıcının doğru adı, teslimat adresi ve posta kodu/posta kodu, güncel telefon numarası ve e-posta adresi kesinlikle gereklidir.

Ödeme sayfasında sorulan tüm bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmalıdır. Bastirt, yanlış veya yanlış yazılmış bir alıcı adı veya soyadı, teslimat adresi veya uygun olmayan bir telefon numarası nedeniyle kaçırılan teslimattan sorumlu olmayacaktır. Teslimat adresi, telefon numarası veya diğer özel gereksinimlerde değişiklik talep etmek isterseniz lütfen Bastirt ile iletişime geçin.

Baskı dosyası sorunları, güvenlik endişeleri, adresinizi onaylamamız gerekirse veya başka sorunlar olması durumunda siparişinizi beklemeye alma hakkımızı saklı tutarız. Siparişinizin beklemeye alınması durumunda, sorunu çözmeniz için size 30 gün süre vereceğiz. 30 gün içinde sorunu çözmezseniz veya siparişinizi iptal etmezseniz, siparişi iptal edeceğiz. Siparişinizin iptal edilmesi durumunda, yalnızca siparişiniz üzerinde henüz çalışma başlamadıysa geri ödeme yapacağız.

14. Teslimat

Özet: Teslimat tahminleri sunabilsek de, garantili teslimat tarihleri ​​sağlayamıyoruz. Bastirt, siparişiniz için ödeme aldığında (teslimat ücretleri dahil), siparişi yerine getirir ve taşıyıcıya iletiriz. Bu aynı zamanda sizin veya müşterinizin yasal olarak ürünlerin sahibi olduğunuz andır.

Dünyanın çoğu yerine teslimat yapıyoruz. Teslimat masraflarını siz karşılayacaksınız. Teslimat fiyatları Ürün fiyatına ek olup, teslimat yeri ve/veya Ürün çeşidine göre değişiklik gösterebilir ve özel dikkat gerektiren uzak veya erişimi zor yerler için siparişe ek ücretler eklenebilir. Sabit oranlı teslimat ücretleri ödeme sayfamızda gösterilir; ancak, belirli teslimat adresiniz için geçerli olan herhangi bir ek teslimat ücretini size bildirme hakkımızı saklı tutarız.

Bazı Ürünler ayrı olarak paketlenir ve gönderilir. Tahmini teslimat tarihinden sonra teslim edilen Ürünler için teslimat tarihlerini garanti edemeyiz ve yasaların izin verdiği ölçüde, bilinen herhangi bir gecikmeyi size bildirmek dışında hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Ortalama teslimat süresi Sitede gösterilebilir. Bu yalnızca ortalama bir tahmindir ve bazı teslimatlar daha uzun sürebilir veya alternatif olarak çok daha hızlı teslim edilebilir. Sipariş verme ve onaylama sırasında verilen tüm teslimat tahminleri değişebilir. Her durumda, sizinle iletişime geçmek ve tüm değişiklikleri size bildirmek için elimizden geleni yapacağız. Ürün teslimatını olabildiğince basit hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Ürünlerin mülkiyeti, teslimat ücretleri ve vergiler de dahil olmak üzere Ürünlerle ilgili olarak ödenmesi gereken tüm meblağların tam ödemesini aldıktan ve Ürünleri taşıyıcıya teslim ettikten sonra size/Müşteriye geçecektir. 

Hizmetler, Ürünler (yeni Ürünler dahil) ile ilgili herhangi bir işbirliği veya bir satıcı platformuyla herhangi bir entegrasyon dahil olmak üzere sizinle üstlendiğimiz herhangi bir işbirliğine ilişkin hiçbir garanti vermiyoruz.

15. Yayın

Özet: Reddettiğimiz herhangi bir şey için bizi dava edemezsiniz veya bu Sözleşme kapsamında salıverilmenizi sağlayamazsınız.

Yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, bizi ve diğer tüm Basılı Tarafları her türlü iddia ve talepten ve ayrıca tüm zararlardan, kayıplardan, yükümlülüklerden, hükümlerden, maliyetlerden, makul avukatlık ücretlerinden ve maruz kalınan veya maruz kalınan diğer masraflardan muaf tutuyorsunuz. (a) bu Sözleşme kapsamında Bastirt tarafından reddedilen (veya Bastirt’ın hiçbir garanti vermediği) herhangi bir hak, iddia veya konu ile ilgili veya bunlardan kaynaklanan bilinen ve bilinmeyen her tür ve nitelikteki herhangi bir Basılı Taraf tarafından veya (b) Bastirt’ın bu Sözleşme kapsamında sizin tarafınızdan tazmin edildiği veya serbest bırakıldığı durumlar.

16. Tazminat

Özet: Bastirt, yasaları çiğnemeniz, bu şartları veya üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeniz ve yasal işlemle sonuçlanması durumunda (sizin tarafınızdan yapılan yanlış beyanlar ve herhangi bir ürün sorumluluğu iddiası da dahildir) maruz kalabileceğiniz hiçbir zarar ve yükümlülükten sorumlu değildir.

Müşterilerinize karşı tarafınızdan yanlış beyan iddiaları ve Bastirt tarafından sizin için depolanan ürünlerinizden veya öğelerinizden herhangi birinin fiziksel yaralanma veya mal hasarına ilişkin iddialar dahil. Bizi tazmin ediyor olsanız bile, uygun gördüğümüz şekilde yasal savunmamızı yapma hakkımızı saklı tutarız, bu durumda stratejimizi uygulayabilmemiz için bizimle işbirliği yapmayı kabul edersiniz.

17. Geçerli Kanun

Özet: Aramızda herhangi bir anlaşmazlık ortaya çıkarsa, bunu çözmek için Kuzey Karolina Eyaleti yasalarını uygulayacağız – bir tüketici olarak Avrupa Ekonomik Alanı, İsviçre veya Birleşik Krallık’ta ikamet etmiyorsanız, bu durumda aşağıdakileri uygulayacağız: Letonya Cumhuriyeti kanunları.

Bu Sözleşme ve bu Sözleşmeden veya sözleşme dışı ihtilaflar ve iddialar dahil olmak üzere konusu veya oluşumundan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı tüm ihtilaflar ve iddialar, kanunlar ihtilafına bakılmaksızın Kuzey Karolina Eyaleti kanunlarına tabidir. tüzük. Bu yasalar, dünyanın neresinde yaşıyor olursanız olun veya nerede olursanız olun geçerli olacaktır, ancak Avrupa Ekonomik Alanı, İsviçre veya Birleşik Krallık’ta yaşayan bir Kullanıcı iseniz, aşağıdakilerden kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlık için Letonya Cumhuriyeti yasaları geçerli olacaktır veya bu Sözleşme ile ilgili. Yukarıda belirtilenlere bakılmaksızın, yukarıda belirtilen yasa seçimi hükmü de dahil olmak üzere bu Sözleşmedeki hiçbir şey, Avrupa Ekonomik Alanı’nda veya İsviçre’de yaşayan bir Kullanıcı olarak, ikamet ettiğiniz ülkenin yasalarının zorunlu hükümlerine güvenme haklarınızı etkilemez.

Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık’taki Kullanıcılar için: Alternatif olarak, ülkenizdeki tüketici merkezi ile iletişime geçebilir veya Avrupa Komisyonu tarafından sağlanan uyuşmazlıkların alternatif yargı dışı çözümü için platforma erişmeye karar verebilirsiniz .

18. TAHKİM VE JÜRİ DENEME FERAGATI

Özet: Hizmetlerimizle ilgili herhangi bir yasal anlaşmazlık (aşağıda tanımlanan durumlar hariç), bu Bölümdeki kurallara göre tahkim yoluyla çözülecektir. Hizmetlerimizi kullanarak, jüri duruşması veya toplu dava haklarınızdan feragat etmiş olursunuz.

“İhtilaflar”, yalnızca Sınırlı Garanti kapsamındaki talepler ve Avrupa Ekonomik Alanında yaşayan Kullanıcılar tarafından ileri sürülen talepler hariç olmak üzere, bu Sözleşmeden veya konusu veya oluşumundan kaynaklanan veya sözleşme dışı ihtilaflar ve iddialar da dahil olmak üzere, tüm ihtilaflar ve iddialar anlamına gelir. Bastirt’a karşı İsviçre veya Birleşik Krallık’taki Kullanıcılar veya Avrupa Ekonomik Alanında veya İngiltere ve Galler mahkemelerinde. Tüm İhtilaflar, Amerikan Tahkim Derneği (“AAA”) tarafından o sırada yürürlükte olan Ticari Tahkim Kuralları (“Ticari Kurallar”) kapsamında yönetilen İngilizce dili kullanılarak nihai ve bağlayıcı tahkim yoluyla nihai olarak çözülecektir. Kurallar, referans yoluyla bu Sözleşmeye dahil edilmiş sayılır. Bu Sözleşmenin tarihi itibariyle bunları burada bulabilirsiniz.veya 1–800–778–7879 numaralı telefondan AAA’yı arayarak. Federal Tahkim Yasası bu Sözleşme için geçerlidir. Tahkim, AAA tarafından yönetilecek ve taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, Ticaret Kurallarına göre seçilen tek hakem tarafından yürütülecektir. Bastirt ve siz aksini kabul etmediğiniz sürece, herhangi bir tahkim duruşması Charlotte, Kuzey Karolina’da yapılacaktır, ancak Kullanıcılar için herhangi bir tahkim duruşması ikamet ettiğiniz ilçede yapılacaktır. Herhangi bir tahkim kararına ilişkin hüküm, bunu yapmaya yetkili herhangi bir mahkeme tarafından girilebilir ve icra edilebilir. Herhangi bir tahkim bireysel olarak gerçekleştirilecektir ve ne hakem ne de AAA toplu tahkim, toplu dava yürütme veya tek bir dava dışında birden fazla davacının iddialarını çözme yetkisine sahip değildir, her iki taraf da onay vermedikçe. Siz ve Bastirt, AAA’nın Tüketici Tahkim Kurallarının veya Uluslararası Anlaşmazlık Çözüm Merkezi Kurallarının belirli durumlarda daha uygun olabileceği sonucuna varabileceğini kabul edersiniz. Bir tarafın Ticari Kuralların uygun olmadığını iddia edebileceği durumlarda, siz ve Bastirt, AAA’nın geçerli kurallara ilişkin kararına uymayı kabul edersiniz. 

KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, SİZ VE BASILI OLARAK BİLİRSİNİZ, GÖNÜLLÜ OLARAK, GERİ DÖNÜŞÜ KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE HERHANGİ BİR VE TÜM ANLAŞMAZLIKLARIN JÜRİ TARAFINDAN YARGILANMA HAKLARINDAN FERAGAT EDERSİNİZ (yukarıda tanımlandığı gibi). BU JÜRİ DENEME FERAGATI, SİZİN VE BASTİRT’UN BU BÖLÜM 18’DE BELİRTİLEN TÜM ANLAŞMAZLIKLARI ÇÖZMEYİ TERCİH ETTİĞİNİZ GİBİ (YUKARIDA TANIMLANDIĞI GİBİ) TERCİH ETTİĞİNİZ GİBİ YAPILMIŞTIR. AYRICA, SİZ VE BASKILI OLARAK, Bilerek, GÖNÜLLÜ OLARAK, GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMEZ VE KESİNLİKLE BAŞKA TARAFLARLA BİR TOPLU DAVA, TOPLU TAHKİM VEYA BAŞKA BİR ORTAK ANLAŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNE KATILMA HAKKINIZDAN FERAGAT EDERİZ. 

Yukarıda belirtilenlere bakılmaksızın, herhangi bir iddia tahkime sunulmadan önce bize bunu yapma niyetinizi yazılı olarak bildirirseniz ve (a) talebinizin geçerli olması, ( b) talebiniz söz konusu mahkemede kalır ve (c) talebiniz bireysel, temsili olmayan ve sınıf bazında kalır.

Ayrıca, yukarıda belirtilenlere bakılmaksızın, her bir taraf, hakem tarafından nihai bir karar verilene kadar, ihtiyati tedbir veya diğer adil veya koruyucu tedbirler için uygun yargı yetkisine sahip bir mahkemede dava açma hakkına sahip olacaktır. 

Ticari Kurallar (veya varsa, Tüketici Tahkim Kuralları veya Uluslararası Uyuşmazlık Çözüm Merkezi Kuralları) tarafından aksi belirtilmedikçe, AAA ve hakemin tüm ücret ve giderlerinin %50’sini siz ve Bastirt üstlenirsiniz. Hakem, AAA’nın ve hakemin bu tür ücret ve giderleri ile diğer giderleri ve makul avukatlık ücretlerini, Ticari Kuralların (veya varsa, Tüketici Tahkim Kuralları veya Tüketici Tahkim Kuralları’nın) hükümlerine uygun olarak haklı çıkan tarafa hükmedebilir. Uluslararası Uyuşmazlık Çözüm Merkezi).

19. Gizlilik ve Kişisel Verilerin İşlenmesi

Özet: Bastirt’un Gizlilik Politikası, hizmetlerimizi kullandığınızda bilgilerinizin nasıl kullanıldığını açıklayan Hizmet Şartlarımızın önemli bir parçasıdır. Lütfen çok dikkatli okuyun.

Bastirt, Hizmetlerimizi sağlamak için kişisel verilerinizi toplar. Kişisel verilerinizi ve gizliliğinizi ve Gizlilik Politikası ayrıntılarımızı korumayı taahhüt ediyoruz ve Site ziyaretçisi ve Kullanıcı kişisel bilgilerini nasıl işlediğimizi açıklıyoruz. Bu Sözleşmeyi kabul ederek, aynı zamanda Gizlilik Politikamızı da kabul etmiş olursunuz.

Bir Tüccar iseniz ve bize müşterilerinizin kişisel verilerini sağlıyorsanız, bu Sözleşmeye referans olarak dahil edilen Veri İşleme Koşullarımız geçerlidir.

20. Genel

Özet: Hizmetlerimizi kullanmanız sizi Bastirt’un bir temsilcisi, ortağı veya çalışanı yapmaz. Kontrolümüz dışındaysa, bu şartların herhangi bir ihlalinden sorumlu değiliz. Hizmet Koşullarımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle info@bastirt.com adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin .

Bu Sözleşme ile hiçbir acentelik, ortaklık, ortak girişim, çalışan-işveren, franchisor-franchise alan ilişkisi vb. amaçlanmamıştır veya oluşturulmamıştır.

Bastirt’ın bu Sözleşme kapsamındaki performansındaki herhangi bir başarısızlık veya gecikmeden dolayı, söz konusu başarısızlık veya gecikme makul kontrolümüz dışındaki eylemlerden veya koşullardan kaynaklandığında veya bunlardan kaynaklandığında, Bastirt size karşı sorumlu veya sorumlu olmayacak ve bu Sözleşmeyi temerrüde düşürdüğü veya ihlal ettiği kabul edilmeyecektir. , herhangi bir yangın gibi; sel basmak; deprem; hükümet eylemi; savaş, istila veya düşmanlıklar; ulusal acil durum; patlama; terör tehdidi veya eylemi; isyan veya diğer sivil huzursuzluk; ayaklanma; epidemi; lokavt, grev veya diğer iş uyuşmazlıkları (iş gücümüzle ilgili olsun veya olmasın); malzeme temininde yetersizlik veya gecikme; telekomünikasyon arızası; veya elektrik kesintisi.

Bu Sözleşmeyi yerine getirmek için bize Müşterinin kişisel verilerini vermek için gerekli tüm izinlere sahip olduğunuzu beyan edersiniz.

Tam müşteri desteği ve daha yüksek hizmet kalitesi sağlamak için Bastirt, Bastirt’un Gizlilik Politikasına göre müşteri/kullanıcı hesaplarında müşteri olarak oturum açabilir.

Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, söz konusu hüküm kaldırılacak ve kalan hükümler uygulanacaktır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, size bildirimde bulunarak bu Sözleşmeyi devredebiliriz. Başlıklar yalnızca referans amaçlıdır ve bu bölümün kapsamını veya kapsamını sınırlamaz. Sizin veya başkaları tarafından yapılan bir ihlalle ilgili olarak harekete geçmememiz, sonraki veya benzer ihlallerle ilgili olarak harekete geçme hakkımızdan feragat etmez. Bu Sözleşmenin tüm ihlallerine karşı önlem alacağımızı garanti etmiyoruz.

Bastirt, kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir Hizmeti gerçekleştirmek için üçüncü taraf üretim hizmetlerini kullanma hakkı da dahil olmak üzere, bu Sözleşmeyi veya bu Sözleşme kapsamındaki herhangi bir hakkı veya yükümlülüğü herhangi bir zamanda devretme veya devretme hakkını saklı tutar. 

Tasarımcılar İçin

Tasarımcı olarak Bastirt.com sitesine kaydolan her kullanıcı bu sayfayı okuyup kabul etmekle birlikte Tasarla, Sat, Para Kazan sayfasındaki Tasarımcı Sözleşmesi’ni de kabul etmiş sayılır. Lütfen bu sayfayla birlikte Tasarla, Sat, Para Kazan sayfasındaki Tasarımcı Sözleşmesini de okuyunuz.

Bu Sözleşmeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize info@bastirt.com adresinden e-posta gönderin.